Delecta z dobrą energią …prosto z serca we #WspierajmyNasze!

Autor: admin
Data: 02.08.2020
Kategoria:

Delecta, to świat pełen magii, zapachów i klimatycznych potraw. W tym słodkim świecie, pełnym kulinarnych inspiracji, zaskakujących połączeń smaków i przyjemności, powstają rzeczy, których zwyczajnie nie można znaleźć w żadnym innym miejscu.

 

 

Kiedy dotarła do nas wiadomość, że właściciele marki Delecta postanowili przyłączyć się do naszej akcji marketingowej, zrobiło nam się ciepło na sercu, bo akurat takiego partnera nam brakowało. Delecta to symbol niepowtarzalnych wspomnień. To święta, zapach ciast, atmosfera przepełniona emocjami, spotkania w rodzinnym gronie, nasi dziadkowie, przyjaciele, wszystko, co przypomina nam o pięknu, dobru i relacjach z drugim człowiekiem.

 

 

Chyba nie ma na świecie osoby, która nie lubiłaby zapachu piekącego się ciasta, rozprzestrzeniającego się po całym domu. Domowe wypieki mają w sobie coś niepowtarzalnego, dlatego wybór produktów Delecty jest po prostu z pewnych względów dość oczywisty. Portfolio marki jest bardzo bogate, nie brakuje tam też produktów mających indywidualny charakter, stanowiących rodzaj przekąski w ciągu dnia (Szybki budyń, Owocowy kubek, Smussi). Delecta prowadzi też kulinarnego bloga. Istna skarbnica wiedzy! Mnóstwo przepisów na desery i pełne smaków ciasta, do tego bardzo intuicyjne menu i bardzo ładne zdjęcia. Aż się chce gotować! Delektujemy.pl to miejsce, gdzie zarówno ci mniej, jak i ci bardziej zaawansowani pasjonaci wypieków znajdą wiele ciekawych informacji, przepisów i porad. 

 

 

Na blogu znajdziecie też mnóstwo praktycznych porad! Jak, krok po kroku, zwinąć drożdżowe ciasto w estetyczne wianuszki albo jak idealnie przeciąć biszkopt. Tutaj znajdziecie najciekawsze triki kuchenne, które z powodzeniem sprawdzą się w kuchni. Jak to mawiają, potrzeba matką wynalazku, dlatego porady kulinarne to zakładka, którą każda pani domu bądź gospodarz zdecydowanie powinni odwiedzić!

 

 

Z całego serca chcielibyśmy podziękować marce Delecta za ten wyjątkowy gest solidarności wobec naszej kampanii #WspierajmyNasze! To bardzo ważne, że takie marki, o ugruntowanej pozycji rynkowej i z takim doświadczeniem dostrzegają potencjał takich działań, jak nasze. Pozdrawiamy cały zespół Delecty i zapraszamy do Radomska na kawę z naszym pysznym mleczkiem Hej!

 

Kulinarny blog Delecty czeka na Wasze odwiedziny! (kliknij mnie!)