Agencja Reklamowa Demo zostaje partnerem naszej kampanii

Autor: admin
Data: 26.08.2020
Kategoria: Marketing

Agencja Demo włącza się do akcji #WspierajmyNasze

 

Nad jednym z malowniczych jezior, wśród warmińskich pól i lasów kryje się siedziba firmy, której efekty pracy z pewnością niejednokrotnie podziwialiście na polskich drogach. Agencja reklamowa Demo realizuje projekty z zakresu brandingu floty samochodowej największych polskich marek. – Praca w Demo to nie tylko wypełnianie zawodowych obowiązków. To przede wszystkim pasja, która napędza nas do działania – deklaruje właściciel agencji Demo, Artury Hrymowicz. I być może w tym tkwi tajemnica sukcesu jego firmy, która na rynku prężnie działa już od niemal 20 lat.

 

 

Statystycznie po polskich drogach jeździ 30 milionów pojazdów silnikowych. Znaczny odsetek aut stanowią samochody flotowe. Agencja reklamowa Demo wie, w jaki sposób sprawić, by flotowe pojazdy nie pozostawały niezauważone. Reklama samochodowa to darmowy sposób na pozyskanie powierzchni do promocji marki, skuteczny sposób na dotarcie do nowych odbiorców i nawiązanie z nimi interakcji. Niemal każda firma zdaje sobie dzisiaj sprawę z potencjału tej formy promocji, dlatego agencja Demo nieustannie realizuje nowe projekty. – Oklejanie samochodów to coś więcej niż obsługa zamówień. To nadawanie wizji klienta materialistycznego wymiaru, realizowanie jego zamysłów poprzez tworzenie marketingowo skutecznych przekazów. – opowiada Artur Hrymowicz. – Naszym priorytetem jest to, żeby wykonywane projekty efektywnie wspierały naszych klientów w realizacji celów biznesowych – dodaje.

 

Zespół tworzą dynamiczni specjaliści, którzy doskonale zdają sobie sprawę, w jaki sposób funkcjonuje branża i jakie są oczekiwania klientów. – Współpracujemy zarówno z dużymi i znanymi markami, jak i dopiero debiutującymi na rynku brandami. Każdy klient jest inny, bo za każdym logiem stoi inna historia. Dlatego nasza praca jest ciągłą przygodą – mówi Magdalena Voves, specjalista ds. sprzedaży w Agencji Demo z dziesięcioletnim stażem.

 

 

Demo to nie tylko zgrany zespół w pracy, ale również poza nią. Team co roku wyjeżdża wspólnie na narty oraz bierze udział w szkoleniach rozwijających kompetencje osobiste. – Takie spotkania poza przestrzenią biurową potrafią obudzić zupełnie nowe pokłady kreatywności. Często wracamy ze wspólnych wyjazdów z nowymi pomysłami dotyczącymi pracy, które powstają zupełnie naturalnie. Być może dlatego wszystkie realizacje, które wychodzą spod ręki zespołu Demo wyróżniają się nieprzeciętnością i najwyższą jakością – opowiada założyciel firmy.

 

Agencja spod Olsztyna swoją codzienną pracą sprawia, że polskie drogi stają się bardziej barwne, a flota samochodowa opowiada wyjątkowe historie nie tylko marek i produktów, ale również ludzi, którzy za nimi stoją. Tym bardziej cieszymy się, że ta dynamiczna polska firma stała się częścią akcji #WspierajmyNasze.

 

Jesteście ciekawi, jak się współpracuje z prawdziwymi pasjonatami reklamy mobilnej? Zacznijcie od kontaktu z Panią Magdą! Przy efektywnej współpracy z Szefem Arturem sukces gwarantowany! Gorąco polecamy!