Agencja brandingowa Green Cat dołącza do #WspierajmyNasze

Autor: admin
Data: 25.09.2020
Kategoria:

Green Cat powstał w 2013 roku. Podobnie do wielu firm: dwie osoby z pomysłem, dom i ekspres do kawy. Wtedy firma składałam się z Ani, Dominika i jednego grafika. Dziś Green Cat to świetnie funkcjonujący zespół, do którego należy kilkadziesiąt osób, które łączy wspólna pasja – dobry design.

 

 

 

 

Jesteśmy agencją reklamową z wieloletnim doświadczeniem na rynku w Polsce, Wielkiej Brytanii, Algierii czy na Ukrainie. Wspólnie tworzymy i dopieszczamy w najmniejszym szczególe to, co jest dla Ciebie ważne, niezależnie czy chodzi o wizytówkę, opakowanie czy wielką kampanię wizualną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wspólnie tworzymy i dopieszczamy w najmniejszym szczególe to, co jest dla Ciebie ważne, niezależnie czy chodzi o wizytówkę, opakowanie czy wielką kampanię wizualną. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie projektowania: od pomysłu, do jego realizacji. Razem znajdziemy dopasowane do Ciebie indywidualne rozwiązanie!

 

 

Nasz zespół to perfekcyjna mieszanka genialnych strategów, szalonych wizjonerów i urodzonych organizatorów. Każdy z nas jest inny, ale jest nieodłączną częścią świetnie działającego mechanizmu. Lubimy się, inspirujemy, ale przede wszystkim ciągle coś wymyślamy. Sami tworzymy naszą przestrzeń, dlatego nasze biuro ciągle ewoluuje. Każda, najmniejsza ściana jest miejscem na kreatywną ekspresję. A co najważniejsze na każdym etapie pracy zawsze towarzyszy nam dobry humor. Razem moglibyśmy podbić cały świat, zaczynamy od projektowania! ZESPÓŁ

 

 

Portfolio tej firmy robi piorunujące wrażenie! Koniecznie musicie to zobaczyć!